View Single Post
Staro 12.08.2014., 10:19   #1071
Superior
Premium
 
Superior's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: ZABOK
Postovi: 183
Citiraj:
Autor The Man Pregled postova
Ekipa imam VELIKI PROBLEM i trebam dobar savjet. Dobio sam zbog nekakve greške od Vipa krivi kod za otključavanje uređaja i nakon što sam to demonstrirao pred tetom u Vip centru dala mi je nekakav papir da nosim njega i mob u Smartson. Tamo mi je djelatnik rekao da mi on nemre dati kod koji radi (TU MENI LAGANO IDE PARA NA UŠI) i da moram taj mobajl nositi u njihov servis, a to mi je zbog radnog vremena i lokacije servisa užasna gnjavaža i neopisiv pain in the ass. Pošto mi je istekla ugovorna obveza po zakonu imam puno pravo da mi se taj uređaj od strane operatera (koji ga je i zaključao) posve legalno otključa na sve mreže, ali pošto je taj moj stroj skoro 2 godine star i fenomenalno uščuvan (kao nov zgleda) trta mi je da ga dam u servis i u ruke ljudima koji prema njemu sigurno neće biti tako pažljivi i nježni kao ja. Ako mu se tamo nekaj desi gotovo sam siguran da ću odgovornog (kada ga nađem) obesit na prvu banderu, a ne bi to htio jer ne želim ići u zatvor.

Mogu li ja na neku foru srediti to otključavanje uz plaćanje, ali da ne zgubim ovo malo preostalog jamstva i da se ne moram razdvajati od voljenog telefona? Račun bi naravno proslijedio u Vip jer su me oni natjerali na to svojom aljkavošću.

Oprostite na podužem tekstu, ali osjećam se izigrano i želim da zbog toga netko pati ili da se ispravi nepravda koje nije ni trebalo biti in the 1st place. Pun sam crne žuči i želim nekog istući!
Meni se se desilo to isto. Ženska je pokušala ubaciti kod za otključavanje i nije išlo te me uputila na neki servis za Samsung. Kao to im se često dešava. Naravno da sam popizdio jer mi nije baš usput. Na svu sreću dala mi je taj papirić s kodovima i ja tvrdoglavac sam ga poušao sam upisati još jednom i prošlo. Sve ok, kod radi. Eto probaj i ti.
Superior je offline   Reply With Quote