View Single Post
Staro 12.06.2021., 21:37   #42312
Nik
Premium
Moj komp
 
Nik's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zg
Postovi: 453
Citiraj:
Autor salvarez Pregled postova
@Nik
Slavek, ak su ti svi dijelovi još dobri - zakaj ne uzmeš samo ramu?
Citiraj:
Autor Ivo_Strojnica Pregled postova
Baš to. ako si zadovoljan sa svime, samo uzmi ramu koja ti odgovara, isto će biti osjećaj ko da je novi bajk.
Nije to bas tako jednostavno jer moj Cannondale ima 1.5" vilicu, pa to komplicira zivot.
Moram priznati da uopce nemam volje pretrazivati i gledati oglase, to kakva se skalamerija prodaje, to je meni koma. Par dana sam pratio, ali odustao sam

Inace dva bajka mi otisla pred nosom, prvi - ulazim u ducan i lik mi za pultom placa bajk koji sam dosao pogledati, drugi - pogledam u petak pred kraj radnog vremena i premisljam se, u subotu se vozila Ucka, u ponedjeljak ujutro bajk prodan.
Oba zadnji komadi u mojoj velicini. Ja bedak ne rezerviram, a mogao sam.

Na kraju sam dao ekipi na poslu da mi povare ramu - nakon prvog varenja kad se sve prenapregnulo, otvorile se nove pukotine pa je islo i drugo varenje.
Sad to vozim i cekam da u Ciklo Centar dodje posiljka s biciklima.

Odlucio sam se na novi s dozivotnom garom na ramu pa nek onda puca do mile volje. Dijelovi su mi dobri i vrlo lako moguce da cu ih prebacivati na novi bajk/okvir, a mozda cak i necu, ovisi koja boja rame ce mi se vise svidjeti

Evo kak je to na kraju ispalo, farbano bojom koju sam nasao u firmi - Zink Spray (inace bi to bacio u mat crnu da mi se htjelo davati pare za boju).
Kasnije sam to matirao jer je previse iskakalo u prvi plan - sad je to neka sivo srebrna u skladu s kurblama i pedalama...pa dok zdura zdura, ili dok ne upiknem bajk koji zelim.

Nik je offline   Reply With Quote