View Single Post
Staro 01.11.2011., 15:57   #50
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
Citiraj:
Autor Old Iggy Pregled postova
Bi li kupac tad platio dodatni sat rada da mu to slože kako spada?
posto je radeno nakon garancije, da, pola sata (barem imaju takvu naviku ovdje u sisku naplacivat IT trgovine za npr ugradnju napajanja ili graficke ili u ovom slucaju - mrezne) bi/je naplaceno.


ali vidim kud ovaj razgovor ide i kud je skrenuo skroz bezveze, zanemarujete da sam napisao da je mrezna sada na istom mjestu gdje je i bila, da moze ici i iznad bez problema na mjesto i da se kabel moze spojiti 5/5 i iscupati van, i isto tako da sam stavio vijak (sa jebenim kombinirkama ispravio ovaj pofrkan dio gdje ide seraf za ucvrstiti karticu u kuciste) i sve sjeda najnormalnije.

ja znam da ja to volim sve pospajati pic-pic, potrositi koju vezicu za uvezat kablove, isto tako znam sto i kako radi msan (alo, zivim u sisku, zagreb (pogotovo msan) jako blizu, ali se ne izdrzava vise od mjesec-dva ), ali nemojte mi govoriti da je normalno ovo da jedan servis napravi.
nitko ne kaze da moraju izmisljat toplu vodu, ici lokalnom limaru na peglanje i stajaznam, ali ovdje je sve moglo sjesti na mjesto bez frke. i ocito u ovom konkretno servisu nemaju samo serafciger, ovo nije moglo ici sa serafcigerom van nikako .
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote