View Single Post
Staro 01.11.2011., 15:41   #46
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Pokušavam se staviti u kožu tipa koji je to radio.
Probao je vjerojatno staviti u prvi PCI slot i nije išlo (zbog razloga u postu prije)
Tako je došao do zadnjeg i možda skužio da je najmanje naprezanje na PCB-u i ostavio je tako bez šarafljenja jer je dovoljno "našpanana" i bez toga.
Isto tako, spigan držač možda i nije krivica servisa.
jebiga, komp evo vozim za pol sata nazad liku, sve uvrnuto kako treba, sve sjeda kako treba, kartica najnormalnije ide u slot, sve 5. plus sto ima dovoljno mjesta za bilo koji konektor izmedu limova (ovi sto se savijaju), jednostavno ne kontam sto su radili da su zakljucili da je najbolje rjesenje maknuti cijeli popreci komad lima.

slazem se da kinezi nerijetko ostave lijepo srezane jagodine i gornje dijelove ruku, isto tako da je iole kvalitetniji (brand) proizvodac prakticki bilo cega pristojna garancija da ne bi smjelo biti "cudnih situacija", ali sorry ljudi, ja ovo ne mogu prihvatiti kao posao jednog servisa.
dodatna (iako naravno to nista ne utjece na sam rad, boze moj) stvar sto sam se nasmijao je raspred distancera: lijeva strana su svi na vijak (metalni), desna strana sve plastike i to one koje se samo stisnu, ne uvrcu se uopce . cijela ploca dihta na sve strane, krenem otpojit PATA przu, skoro cijelu plocu iscupao van .

sve ovo nije nimalo kriticno, tu se sve slazemo, samo mi je smijesno koliko je sve to sklepano i eto - radi. ponavljam, meni to nije dovoljno i uobicajno.


@Old Iggy

se mi i dalje ne kuzimo? lik je kupio komp u recimo ADM-u, tamo ga predao da vide zasto ne radi mrezna, dijagnosticirana krepana mrezna, kupljena kod njih mrezna i ugradena.
stoga imas malo cudan stav prema ovakvoj situaciji, definitivno se tako sto nece dogoditi tebi ili meni ili ovdje 99% ljudi s PCE, ali ostatku nacije bez problema.
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote