View Single Post
Staro 28.09.2019., 12:09   #391
TheProfiler
Gamer 2 the Bone
Moj komp
 
TheProfiler's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb, oko centra...
Postovi: 1,640
xeon ćemo tako. Ali prvo grafu riješit....dakle, vrebam 20xx seriju i štedim pare, osim ako uleti neka polovna jeftina 1660ti ili 1070ti, da je baš dobar deal. I dalje šiju ovu moju 200%. To je mislim to, onda nemam više šta sem 15k ćuna za cijeli novi komp :P
PS: ako netko ima još bolji prijedlog od 1060ti/2060 samo neka veli, razmatrao sam ja i 1070ti, 1080ti i svašta nešto. Sve odim Radeona, Ati/Amd organski ne volim, ne znam zašto hehe

A glede garancije, ispod 2.5g/3g garancije neću uzimat pa makar i parsto kuna više, jer su mi dosad dve grafe riknule nakon 2.5 godina cca (a nisam clockao i ništa). I da sam imao 2g garancije ili manje, morao bih keširat lovu, ovako samo zamijenio, dobio ganc novi model i sve apoteka. Za Cpu, rame i ostalo nije tako bitna gara mislim jer traju forever, ali gpu-i su najpodložniji crkavanju danas upravo zbog igara i isplati se (po meni) tražiti i sa 5 godina garancije i nadoplatiti produljeno jamstvo. Kupiš 2060 danas, za 3 godine krepa i samo zamijeniš za 4060 ztx novu

PS: a ne bi li bilo bolje odmax uzet recimo xeona X5690, najjači koji ide na tu ploču za nekih 40tak dolara, pa onda ni clockat skoro da ne moram?
__________________
- Nothing in this world is certain.
That's the only certain thing I know. -

Zadnje izmijenjeno od: TheProfiler. 28.09.2019. u 13:02.
TheProfiler je offline   Reply With Quote