View Single Post
Staro 13.08.2018., 17:48   #4406
maXonja
bu
Moj komp
 
maXonja's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2017
Lokacija: VŽ
Postovi: 2,510
Citiraj:
Autor Eladio Pregled postova
Sad ja kurim , ali kupiš ploču i proc rabljene, a ram mora biti novi? Pa uzmi i ram rabljen ..osim ako imas ludi rabat i odbijas PDV , ali onda si mogao sve tako uzeti

Welcome to the club
Tu na tržnici baš i nema, po njuškalu sam gledao, ali su ili bez garancije ili s garancijom direktno kod proizvođaća (znači nema nikakvog papira/jamstvenog lista pa mi je to malo li-la), a cijene su 1-1.1k kn... Našlo bi se možda jeftinije, ali su onda nižeg takta 2133/2400MHz. Još kad na to dodam troškove dostave i postotka na iznos otkupnine jer nisam lud da nekome sa njuškala uplaćujem novce na tekući, dolazim na cijenu novoga

A Futura IT je ipak Futura IT, tamo sam kupio masu hardvera i stvarno nemogu reći niti jednu jedinu lošu stvar o njima tako da drugi dućani ne dolaze u obzir... Nema nikakvih ekstra rabata ili odbijanja PDV-a, ali za 100-200kn uštede mi nije

Patriot je već naručen, plaćen i na putu prema meni tako da je sad gotovo. Neka rade na deklariranom taktu i latencijama i ja zadovoljan, ako će biti problema onda ću zamijeniti za Corsair. Ako ništa drugo, imaju duplo dužu garanciju (120 vs 60 mjeseci), a sad hoće li raditi na 3000 ili OC-ani na 3200 baš mi je svejedno, prošla su me vremena ekstremnog OC-a jer se danas ionako svodi sve na dizanje množitelja na procesoru

__________________
Nvidia u očima
Intel u duši
Alfa Romeo u srcu
maXonja je offline   Reply With Quote