View Single Post
Staro 08.11.2018., 11:24   #6
Nik
Premium
Moj komp
 
Nik's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zg
Postovi: 453
A4 ispis, slika na papiru je sirine 8cm X nesto cm - znaci nije velika.

Trenutno se krpamo sa koleginim HPLaserJetom CP1215 i Canonovim fotokoirnim strojem C50301. Previse vremena gubimo na kemijanja kako bi otisnuli koliko - toliko zadovoljavajucu sliku, koja ako se mene pita i dalje ne zadovoljava

U labu imamo jos laser u boji Nashuatec/Ricoh SP C240DN - koji je za slike neupotrebljiv, za sve ostalo nam je dobar.

Donedavno smo imali Canonovu fotokopirku koja nas je jos i najbolje sluzila, ali ne dovoljno dobro ako se opet mene pita (ne znam koji je model bila, dosla je ova nova s kojom nitko nije zadovoljan ni kod obicnog fotokopiranja a kamoli printanja).

Po napisanome iznad vidi se da nemamo s cime raditi, a posla kao u prici, kako stvari stoje kolegica i ja cemo ovaj i slijedeci tjedan u kupovinu i fotica i printera

I ja naginjem nekom Ink Jetu u kombinaciji s Glossy papirom, jer nama ne treba foto ispis/kvaliteta, cak ne trebaju biti niti boje vjerne, ali se na slici moraju razaznavati detalji - tekstura i slojevi zavara i osnovnog materijala, kao i sitne greskice pukotine i sl.

Zadnje izmijenjeno od: Nik. 08.11.2018. u 14:36.
Nik je offline   Reply With Quote