View Single Post
Staro 23.10.2018., 15:58   #1074
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Gabaritima je najslicniji S7ici (3mm visi), a nema kriminalno male bezele i time veci ekran. Meni to odgovara. S8/S9 mi ne odgovaraju jer su zakrivljeni ekrani, a i gabariti su veci od S7 i P3. Huawei P20 (pro) isto tako, sve sam ih vec isprobao, svi mi pate od istog problema - 5-10mm vise tijelo moba i ono sto mi vise smeta je prerastegnut ekran.

Kada netko stjera 5+" u tijelo nexusa 5 e onda cu razgovarati o bezzeles ekranima. Moze i sa notchem

potpuno isto razmisljamo, ja kad sam vidio S8plus, pa reko sto je ovo, ko daljinski od tva.. usko a dugacko u 3pm uzas


Citiraj:
Autor Rista Pregled postova
P3 takodjer ima rastegnut ekran ali uz manju dijagonalu i vece bezele uspijeva biti samo 3mm nizi od Samsunga i jednake sirine. MEH sto se mene tice. Jedino pozitivno sto nema noč.
sve ti je Zovnac lijepo napisao. Ti zaista patis na te neke male bezele, zbog cega?

da ne spomenem da ima PRAVE stereo front facing zvucnike, a ne izmisljotine, kao zvucnik u slusalici... pa tko pusi te fore, taj zvucnik u slusalici kao da ga nema, kad zacepis donji, ovo gore je smijeh.


Citiraj:
Autor zvonac Pregled postova
Ma dobar je P3, ergonomija odlicna, nema zub, i nema zakrivljeni ekran..
Jedino jos treba vidit kak bu se baterija ponasala, 2900 i 5.5" ekran..
upravo to


osobno, taj P3 mi je mozda najbolji mob po dizajnu ergonomije u zadnjih ohohoh godina.

imas ga gdje primiti, ima prednje zvucnike, nema notch, ima flat ekran,ima wirelss charge, zaista mu nema mane


samo ta kamera... kako da sa U11 predjem na losiju kameru..
Gabre je offline   Reply With Quote