View Single Post
Staro 01.01.2019., 19:00   #1018
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Citiraj:
Autor quazar912 Pregled postova
ti onda oćes imat i oivce i nofce...profi alat za cijenu amaterskog.

vibro eksc. brusilica je niškorisna - to i vrapci znaju. bolje si uzmi rotacijsku.ja ju imam (parkiside) i dere ko luda. kupiš bolje papire neg njihovi pa da vidiš kak skida. zato nisam kupovao tračnu jer te trake oče skliznut sa rolera.
Nisam ja nigdje rekao da hoću profi alat za cijenu amaterskog. Praktički sve te stvari sam kupio jer su mi bile jeftine, pa eto, da probam. Moj alat je većinom plavi bosch, nešto makite i metaba.
Ne znam na koju to rotacijsku brusilicu misliš? Pa i uzeo sam rotacijsku brusilicu od parksidea, samo ne vrti pravilan krug nego ekscentar, mislim ono, sve tog tipa su takve. I preslaba je. Malo ju jače stisneš ona prestane vrtit. Nije za usporedbu, no probao metabo takvu i razvaljuje.
Sa tračne nije klizala traka, nego baš obrnuto, išla je u tijelo brusilice. Dakle traka se u radu urezala u plastiku. Kak se urezivala u plastiku, tak ju je i topila, i onda kad ju ugasiš, traka se stopi s plastikom pa je onda muka odvojit ju. I nikakvo podešavanje nije uspjelo.
No s akicama sam zadovoljan i to jako.

Neki dan nabavio Bosch POF 1400 ACE. Nisam je još stigao uključit, sutra bumo vidli kak radi.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote