View Single Post
Staro 30.05.2019., 14:11   #380
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 3,008
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
velim vidio sam ih brijem u elipsu city east jednu pored druge i gorenje je bilo tipa 2500, a bosch 4000... ne znam di je tu isplativost ako bosch stvarno to radi, a tada su imali brijem samo tu jednu u ponudi.

da ne kažem kako su obje bili debeli basic modeli.
To si gledao prodajnu cijenu.
Imaju oni svoju marzu unutra, a i gorenje ako ugovara na veliko s proizvođačem sigurno dobiva po nižoj cijeni.

Citiraj:
Autor syss Pregled postova
velim ti sve su iste maltene što se unosa tiče, osim electroluxa koji je to napravio logičnije i bolje.

da krepa nakon 5g neće mi biti žao jer prvo - očito sve krepava, a drugo - pere bolje jer iskoristi sav prašak/tekućinu (moš birat).
To o prašku i tehnikama pranja su posebne priče. Navodno bi te novije generacije trebale vagnuti koliko ima veša i prilagoditi potrošnju vode, struje i praška.
Nisam puno pratio, ali moja bosch stara 9 godina isti program ne završi uvijek za isto vremena. Kod centrifuge se baš vidi da ako nike u balansu, stane, razbaca lijevo desno da se veš drugačije posloži i proba ponovno. Navodno bi trebala i podešavati ovo drugo navedeno, ali to ne znam kako bi provjerio, jedino da mjerim struju i vodu koliko je povukla. Znači da se od ovih novih može očekivati i veća umjetna inteligencija
c-shadow je offline   Reply With Quote