View Single Post
Staro 18.04.2016., 12:19   #468
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,240
Citiraj:
Autor Tomek85 Pregled postova
Za ledicu upalit ideš na postavke - zvukovi & obavijest - obavijesno led svijetlo
Ne znam moj 16/2 evo doso sam tu napisao komentar, velicina ekrana racunaj sad pol ekrana ode na tipkovnicu, pola otislo na komentar, kad ono mob pocne laggat, stekat..
i slucajno kak ga drzim dotaknem power tipku i osjetim mob vruc i onak si mislim pa jbte chrome radi, samo jbni chrome i on to nemre odradit kak se spada..
stavio 6.0, update mi pojeo 24% baterije frendu na jacem modelu 1% moj bio kipuc, njegov topli.. na punjacu mi isto gorio..

a baterija da ni ne pricam ja ga ne diram, a baterija samo pada. dok sam taj komentar napiso on meni pojeo 10% baterije. bogu hvala odfuro na servis ustanovili da je fkt u banani mob i sad imam model 32/3. i zasad je oke baterija isto cim ga pocnes dirat pada onak po meni cak i prebrzo, al s mojim koristenjem punim ga svaka 2 dana doslovno.. jbg ocito qhd ekran radi svoje
al i dalje dok prckas po njemu nisam bas pretjerano zadovoljan autonomijom baterij, po mojoj nekoj procjeni da onak drkaris po njemu svako malo ak bi izdrzala pola dana puno sam reko.
al dobro radi bolje nego prvi koji sam dobio, grije se neprimjetno tak da zasad sam zadovoljan ovim jacim modelom.

nego da se vratim na LED indikator, mislim da koliko se jos sjecam na 5.0 je radio, ali onda je bilo sve na defaultu, sve postavke i kad sam stavio 6.0 naravno ja sam sve to prilagodio sebi i sad doduse uopce mi ne blica osim prilikom poziva, otkljucavanja zaslona i punjenja ( mada sam tu opciju ja ugasio ). postavke dolje na slikama ( ne znam dali je ta ledica povezana sa zvukom mada sam i to isprobao i nista.. )

Postavke
Messenger postavke
Whapp postavke

Zadnje izmijenjeno od: devaa. 18.04.2016. u 12:26.
devaa je offline   Reply With Quote