Tema: Žderonje
View Single Post
Staro 26.08.2003., 16:57   #194
mitzek
Prigorec po defaultu
Moj komp
 
mitzek's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Pušća Gornja
Postovi: 1,410
Wink mrmljjjjj................

Citiraj:
Originally posted by Jelc
A jebagavrag Mitzek...ti si njima nekaj slabo dal jesti i piti-kad jadan Horza nije imal snage ni komadić drota zakrimpat

Kaj si zvadil tuduma i komovicu ???

Ak bum išel teti u Stubake-vraćam se prek Kraljevog...nemoj da ti ja dojdem u inspekciju podruma


bdw...budući da se ova tema i zove Žderonje...mene je nekak ulovilo za srčekima...

Pa sam si danas piknul kilicu od malih pu-ajcekov, i iz ovih stopa ih idem napravit na "gusto" sa krumpačem

Joj....obožavam to jest...ubit ću se "ko zadnja svinja

vrag stari......taman kad mislim da nemas vec inspiracije,sjetis se nekakve fajn papice!!!!a ja sam si jucer zamisljal pecenu papriku na salatu i onak kilu ipo dve u komadu puajceka z rola skup z krumpirom zapeceno i hruskavo...................... i onda na babine ribe sa kuhanim krumpirom sam same zakolutal zi okicami i spustil uzdah razocarenja!!!joooooj kak me je pogledala!!kak da sam joj mamicu (punica najdraza, zlato moje!!)vubil i rascetvoril kak matiju!!!khmmmmm onda me ja junior spasil sa nekim svojim spikama i upadicama da nisam popil kaj me ide,ne?!!za zahvalu sam mu obecal povecani broj sati na netu, i gledanje dokumentarcof iz skandinavije,al dok nikog nema doma.....(serem,sam lazem da me mali pokrije kad zaglavim!)
kaj se podruma dotikavle.......he pune je dvonozaca nutri zaslo al vec cetveronozno je islo vun....vrazji francuzer z brajde,tak prevari.......vuha se zacrvene nos oznojia smeh te same zeme i s tobom hice okolo!!!! vise junaka vu mom podrumu je od sebe napravilo bedaka!!!!
btw a berba je blizu.......
__________________
slikce:http://my.opera.com/Mitzek/blog/

sig na dijeti..,bolje on nege JA......
mitzek je offline   Reply With Quote