Tema: ICO ulaganje
View Single Post
Staro 23.01.2018., 23:57   #103
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
Citiraj:
Autor bloodthorn Pregled postova
Trebaš znati da gotovo svaki ICO koji nešto vrijedi ima white liste. Moraš se predbilježiti da bi opće mogao biti u poziciji da kupiš. Ako se previše ljudi registrira onda od ljudi koji su se predbilježili "ručno" biraju određenu količinu kojima daju da ispune KYC (Know Your Costumer) i koji su onda "spremni" uložiti u Pre-sale ili ICO. Zbog velike potražnje većina tokena pođe i privatnom pre-sale-u i najkasnije u public pre-saleu. Dosta projekata (koji vrijede) opće ne dođu do ICO-a, odnosno crowdsale-a a oni koji dođu imaju jako niske cap-ove (količinu koji određeni investitor može uplatiti)
Sad još imaš projekte u koje mogu samo akreditirani investitori...

Dakle ne samo što trebaš proučiti "white paper-e" projekata, team, advisore... Već trebaš još više parametara poput "hype-a" koji se iza projekta stvara. Veličine telegram grupe, followera na twitteru itd...

Ulaganje nije samo listanje stranica "upcoming ICO's" već puno vlastitog truda, a i sreće.

Do sada sam uložio u preko 25 ICO-a i govorim od trenutnog prikupljenog iskustva. Moj savjet je ganjati kvalitetne projekte koji imaju dobar tim iza sebe i "hype" zajednice.
Iz svog iskustva, da li bi rekao npr. da je ovo dobar ICO ?

https://www.graft.network/how-it-works/

Kao nastojat će integrirati svoje terminale (POS uređaje) kod svih biznisa/dućana/prodavača, itd. koji primaju direktno kriptovalute, bez konverzije u fiat.
Neo-ST je offline   Reply With Quote