View Single Post
Staro 20.07.2019., 13:24   #6073
thunder11
Premium
Moj komp
 
thunder11's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 1,690
Citiraj:
Autor T0mB1ll Pregled postova
aha... ok... flashati mogu i sam... znači onda mogu bez beda i chinese verziju naručit, preflesham na global rom, stavim gplay i trebalo bi radit.. zapeo sam za tu pro verziju jer se za par eura dobije SD855 za razliku od Mi 9T.. inače bi uzeo taj mi 9t da se ne moram jebvati sa flashanjem i te šeme... l ako sam se strpio skoro 2 mjeseca od kupovine, strpit ću se još malo, možda izađe nešto slično u tom stilu i cjenovnom rangu.. trenutno sam na redmi note 4x sa slomljenim ekranom pa mi treba nešto novo.. i već sam na par mjesta na forumu napisao da ako sad uzimam novo, ne idem ispod SD 845, 6/128, 4000mAh+ i da je ispod 400€
I jos jedna stvar, ako već zelis sam to uraditi. Da bi otkljucao bootloader moras od xiaomi-a zatrziti da to naprave preko mi accounta. A moze trajati do 720h +/-

Ja sam si uzeo Mi 9t prije 3 dana, sada cekam isporuku. Hvala bogu pa meni te marginalne razlike sa kamerom,procom i fastchargingom ne diraju niti malo,dapace sd730 jos manje snage treba pa ista baterija moze i diuze trajati ali sve u svemu za moje potrebe je i mi 9t vise nego odlican.

Za sada su spekulacije da mi 9t pro izlazi negdje u 9 mjesecu pa nadalje.

Zadnje izmijenjeno od: thunder11. 22.07.2019. u 13:49.
thunder11 je offline   Reply With Quote