View Single Post
Staro 07.02.2016., 16:30   #1515
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
Citiraj:
Autor gnujko Pregled postova
Ma da.. KAd vidiš kolko košta popravak u t9-t10 izgubiš volju. Skoro pa će mi Khabarovsk biti jedini t10 brod...bar se mogu kačit sa Shimama....a i nešto je jeftiniji popravak...Amagi definitivno ostaje....Vidjet ćemo..možda poprave ekonomiju u 2 najviša tiera ali ovo je sad za gađenje...Mislim nit uz premium se u prosječnoj partiji ne ostane u plusu...pa to je sranje, baš treba bojkotirati...
Neznam hoce li popravit ekonomiju do razine da mozes igrat T9+ bez premiuma. Kako ih sad ide i kako tjeraju ljude na trosenje para, tesko.

Bez premiuma sam znao napravit po preko 100k dmga kao od shale, izgubit brod jer vrazja Shima radi 20k sa torpedom ako te pogodi a Izumo je velik ko prosjecni kontinent, i na kraju runde bi gubio po 40ak k kredita. Sad uzmi runde gdje te bas ne ide, kad topovi nece pa nece u pravo mjesto i potope te, 160k+ popravci, T10 i po preko 220-250k.
Vidio si kako je mene zaredalo sa porazima.
I sa premiumom znas ic u minus, ja cu se drzat T8 il nize. T9 brod osim Izuma nemam a to govno ide u rezaliste vrlo brzo.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote