View Single Post
Staro 11.01.2012., 11:53   #94
thunderbird
Premijum AMDebil
Moj komp
 
thunderbird's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: jastrebarsko
Postovi: 1,142
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Kad vas slušam kad pričate o Voodoo grafičkama i 16-bit zvučnim karticama i kak ste skidale gaće (i starcima čekove ), pomislim si: "i bolje je kaj sam prvi svoj komp dobio za uskrs 2002.". i to Pentium 3 na 933MHz nikad nisam imao ništa slabije od toga doma

Ali kad smo već kod tih legendarnih stvarčica, imao sam u posjedu Asus A7N8X-E Deluxe, Abit IC7-MAX3 i Hercules GeForce II Titanium sa pasivcima na memoriji.
EEE da... Sad si me sjetio na moj prvi komp, koji sam dobio taman negdje prije 9/11/2001. Athlon T-Bird 1 ghz, 128 mb sdrama i radeon 7200 sa 32mb DDR rama Jest da se proc grijao ko svinja, jest da mi je kuler parao uši (termaltake orb neki koji se vrtio na 5k rpm) ali je komp bio raketa u odnosu na frendovog pentiuma 200 i kod mene je red alert 2 letio Također je taj athlon šišao i P4 willamete 1.5 ghz kojega je imao drugi frend, al mu to nisam mogao dokazati jer je njegov imao više ghz

Pa se onda igrala mafia the city of lost heaven (ali mi falilo rama pa je trzalo sve živo), pa ksnije C&C generals... Al sam se naigrao na tom kompu
Tamo negdje krajem 2002ge kad je izašla radeon 9700 PRO slinio sam ko blesav na nju i njezinu sliku u bug-u Ali sa cijenom od 3k kuna mi je bila nedostižna. Isto tako i 9500 pro. Na kraju sam se morao zadovoljiti sa skromnom 9000PRO sa 128 mb za oko 800 kn. Ali sam se i na toj kartici fino naigrao.
Kad je došao NFS underground i underground 2, pa se to igralo na 800*600 rezoluciji i low detaljima (sve na 17" crt-u, naravno ), ali sam bio sretan da radi i da ne "štuca"
Tamo negdje 2005-e kad je to već bila stara kanta od kompa, instalirao sam neku igricu (act of war, ako netko zna) koja je tražila minimalno 1.5 ghz proc. Možete zamisliti moju sreću kad sam pokrenuo tu igru na 1024*768 i medium detaljima i još je čist pristojno išla

Eh, kad se sjetim, suza krene
__________________
X
thunderbird je offline   Reply With Quote