View Single Post
Staro 12.11.2012., 11:38   #257
LUX_67A
Registered User
 
LUX_67A's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Slavonija ravna
Postovi: 56
PAP4300DUO Problem

Hm ... evo nesto sto je cini mi se software-ska stvar ... Naime, sinoc stavio puniti mobitel, prije toga uredno radio i sve OK i onda nakon nekog vremena prije spavanja, iskljucim mob i planiram spavanje, kad ... tapir!

Na pocetnom zaslonu samo tipkovnica (vidi sliku) i kaze samo hitni pozivi ... U meduvremenu zvukom i ikonicom vidim da sam dobio poruku, na vrhu ekrana ... Mob radi u pozadini, prima poruke, ali ne mogu zvati ... osim 112 ...

Probam izvaditi SIM karticu, bateriju, sve moguce kombinacije, ali stalno isto ... E, sada nesto interesantno; stavim SIM karticu u drugi aparat (ne mogu bez moba, pogotovo ne u ponedjeljak ujutro, na poslu) i mogu zvati i primati pozive, ali ... opet nesto cudno: nazovem jednu osobu i na ekranu mi pise "call failed", skuzim kasnije da je bilo zauzece, do tada takve poruke nisu bile, pise da je osoba zauzeta ili javi zauzetost linije.

Dalje, zovem kolegu koji je zauzet, i kasnije me nazove, ali ja taj poziv nisam primio kao poziv, nego kao poruku o propustenom pozivu, kako da je 4300 pobrkao SIM-ove pa javlja porukom. U meduvremenu dok me on zvao, ja nisam nikoga zvao ... tako da je to malo cudno.

IMa neko neku ideju, zvao servis i najvjerojatnje cu morati slati njima, mozda neko zna kako uci u neku varijantu "safe mod-a" ili nesto slicno ...

Slika: {http://imageshack.us/photo/my-images/254/img00039201211120736.jpg/}

Zadnje izmijenjeno od: LUX_67A. 12.11.2012. u 11:47.
LUX_67A je offline   Reply With Quote