Tema: Žderonje
View Single Post
Staro 08.11.2019., 00:59   #36668
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,644
Citiraj:
Autor panoramix Pregled postova
Koliko para toliko muzike
Bolji su od batka, ali su i skuplji. U toj kategoriji cijene radije biram Capuciner grill. Bolji ambijent, bolja usluga i za nijansu bolja klopa, čak bi se dao kladiti da me za istu količinu ljudi manje ispalo nego u Magazinskoj. Čujem da je Capuciner sad digao cijene, pa moguće da više nije ista priča, ali bih radije gore opet ostavio i nešto više novaca, pogotovo ako moram curu voditi.

Citiraj:
Autor Mirkopoter Pregled postova
Trebao bi opet neku preporuku za odvesti dragu za godišnjicu. Ne treba ništa fensi biti, nešto tipa MekPerz ili Batak onaj ili tako nešto u Zg-u.
Preporučam Paulaner grill na Črnomercu (ne miješati s pizzerijom na okretištu), kod Dede, Sofra (ali samo ona kod džamije), Budweiser na Kvatriću. Od toga je Sofra jedina malo finija za odvesti curu (ali računaj da ćeš na vratu imati harmoniku & co. - meni osobno ne paše, ali tko voli nek izvoli)
Ostalo je za otići s frendovima na par piva i nešto masno za pod zub
Od svega tog, ja bi izabrao Capuciner Grill ako hoćeš grill ili Capuciner ako hoćeš tjestenine i sl. a mora biti u centru
Za više novaca - Kaptolska klet ili za još više novaca - Dubravkin put

Od nečeg što nije klasičan grill, čekiraj Šri Lankanski i Indijski na Tkalči. Oba su mi bila odlična. Ako se želite našopati koliko stane u vas , pravac kineski all you can eat (Wok One) na Jankomiru kod Peveca. Brdo hrane, idealno za isprobati sve što nudi kineska kuhinja, a uz standardnu kinesku hranu, imaju i sushi, wok koji ti slože od sastojaka koje im doneseš na tanjuru, ledo sladoleda i kolača...

Isto tak, Samobor nije daleko - lagani izlet i odi Gabreku (bez juhe od gljiva ne idi od tamo )
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64

Zadnje izmijenjeno od: 1v@n. 08.11.2019. u 01:17.
1v@n je online   Reply With Quote