View Single Post
Staro 08.07.2020., 11:29   #2500
MarioEf
Premium
Moj komp
 
MarioEf's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Split
Postovi: 54
Citiraj:
Autor tun3 Pregled postova
Kao potpuni noob na ovom polju da pitam ovdje za riječ strućljaka

Anne Pro 2 ili Ducky One 2 Mini ili Ducky One 2 SF; koju odabrati, zašto, koji switch...? Služila bi prvenstveno za gaming, ono malo što odigram, za tipkanje bi bila u rezervi neka klasika kad ženi zatreba numpad (ekonomistica jbg...). Trenutno imam Redragon Manyu (100%) doma i Redragon Kumaru (TKL) na poslu, obje Outemu Blue, nisam neki prekaljeni gamer da mi stvara problem ali probao sam Gateron brown i sviđa mi se razlika Također, ne trebaju mi nešto često funkcijske tipke pa ih mogu i preko fn+broj koristiti, ne bi mi nešto smetalo u radu, zato i gledam 60% ili 65%; koliko je osjetna uopće razlika između ta dva formata?
60vs65 je dosta individualno. Najviše ovisi o trenutnim navikama tipkanja, razmisli malo o tome. Meni više odgovara 65% format, jer su mi dosta bitni arrow keysi, Del key i PgUp/Down. Krenuo sam sa 60% ali sam jako brzo skužio da nije to to.

Imao sam AnnePro 2 i to mi je bila glavna prepreka da se naviknem. Uz to, ispizdio sam se sa BT povezivanjem, updateima i downgradeima softvera tako da sam je se riješio. Switchevi (Kailh Box Brown) su bili dobri, nikakve zamjerke.

Trenutno guram 65% Varmilo MIYA Pro (koji ima Ducky board) i mogu samo preporučiti. Tako da ako ti je izbor AnnePro vs Ducky - moj odgovor znaš
MarioEf je offline   Reply With Quote