View Single Post
Staro 15.11.2010., 18:44   #59
draganzg
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: zagreb
Postovi: 7
jesi ti kupresak? onda smo susjedi

ovako, moja se prica nastavlja.....danas me zove trgovac da dodjem po robu, tj po moj iscekivani laptop dell studio 1558.

kad sam dosao i platio rest i preuzeo robu, sa dragoscu sam odletio kuci da ga isprobam. veselio sam se ko malo dijete novoj igracki, sto i nije cudno

doso lijepo kuci, krenuo raspakirati....i prvo sto je me bocnulo u oko da laptop nije imo zastitnu foliju (ipak je glossy povrsina ili uobicajno nebude zastitna folija?) sto mi je na neki nacin malo radost krenulo niz brdo....jer se vide lagane ogrebotine na poklopcu...ali dobro...mislim u sebi ionako ce se brzo razgrebati...

onda, otklapam monitor, kad vidi...niti tu nema nikakve zastite monitora i sl a rubovi tastature gdje je povrsina crna takodjer sjajna jos vise vidnih laganih ogrebotina...sto me je odmah navelo na sumnju da je laptop polovan tj. da je bio izlozbeni primjerak.

Ali opet, u sebi i to nekako prisutim i odlucim da cu ga zadrzati.

Dalje, spremam da mu stavim bateriju...kad slijedi sok i nevjerica....nema baterije!
Ljutit i razocaran pozivam trgovca i objasnjavam mu u cemu je problem i odmah se pakiram i donosim mu laptop da se sam uvjeri.

Kad sam dosao, trgovac je izvadio laptop i sam priznaje da je laptop polovan tj. koristen i uvjerava se da nije baterija dolsa uz njega. Poziva dobavljaca i tako mu sve isprica.

Znam da nije trgovac kriv, jer oni neraspakiraju i negledaju stvari. Za to je odgovoran dobavljc jer nije trgovca obavijestio o kakvom se proizvodu radi.

nakon sve toga sto je najgore, to je zadnji primjerak sto ima glavni uvoznik?!?! za ne povjerovat. pa zar sam ja izabrao neki izlaufani model od della pitam se??!

ovo jos nisam dozivio da neki glavni uvoznik pravi muljaze, zaista neprofesionalno i sramoti svoje partnere, trgovce.

ipak, bio je isto samo 1 identican primjerak samo u crvenoj boji koji su mi ponudili i koji sam pristao uzeti iako mi se bas ne svidja. pitanje je hoceli biti i taj crveni polovan jer je taj jedan isti trgovac vratio oba ta zadnja laptopa a to cu tek sutra doznati kad mi javi ovi moji decki.

sutra javim kad doznam jel laptop kakav treba biti ili mi vrate novce, pa si budem vjeroatno morao nesto drugo uzeti...sto mi nije jasno da dobavljac nije u stanju imati na zalihi ponudjene laptope.
draganzg je offline   Reply With Quote