View Single Post
Staro 18.03.2015., 15:11   #92
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
Mogu reći da ovaj komad pleha izgleda već nešto bolje Al nije to to. Nema mjesta za 240mm rad s ventovima, kamoli za 180mm dodatni.

Zasad sam pauzirao s 3D modeliranjem, upisao sam autoškolu pa je ostalo malo slobodnog vremena.

Ali su pregovori za izradu kućišta u tijeku, nadam se da će mi čovjek moći dati prijedlog cijene s dosad napravljenim.

--

EK se javio, kontaktirao je Mayhem u vezi tekućine. Pri komunikaciji EK je ostao ljubazan, iako ne odgovaraju na mailove promptno.

Dobio sam prijepisku razgovora EK<->Mayhem, Mayhem ih je otkantao ko šlapu s "end user is to blame, did not flush the radiator before using color". EK je ponovio da sam isprao radijatore prije, ali onda slijedi "detaljno" objašnjenje: "Od lemljenja uz pomoć fluxa ostaje flux koji je plave boje. Plavo+crveno=ljubičasto. Krajnji korisnik nije oprao radijator. Upravo iz tog razloga osmislili smo prozivod Mayhem Blitz za čišćenje".

Niti na EK niti na Mayhem stranici ne piše išta u vezi ovoga.

Čekam odgovor o upitu što ćemo onda s radijatorom kojem je uvodnica izletila skupa s piksom u radijatoru te imaju li namjeru ponuditi kompenzaciju. Odgovor se čeka danas šesti dan.

Imao bih manje problema da sam tražio sponzoriranje. Da, Destro, budi budala pa plati
Mayhem je smece ( rekoh ti) i njihove tekucine su katastrofa. Da si obicnu destiliranu vodu s malo boje stavio i silver coil unutra, ni brige ni pameti. Imao bi bolji flow, i nebi ti se dogodilo ovo sto je. Sto se tice ostali dijelova, koolance + phobya i peglaj Ekwb je presao u sminkere i pitanje vremena je kad ce okaljati ime, a na dobrom su putu.
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote