View Single Post
Staro 05.11.2010., 07:20   #128
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Crazy Shale Pregled postova
Poz ekipa !

Trenutno sam na Asus-ici P5W DH delux i E6600 sa 2GB SuperTalenta na 667 ( ništa nije klokano ) na tome sam vec 3god te sam osjetio u zadnjih 3 mj da mi je nekako sporo , a i malo me džep svrbi , e sad zanima me da li se isplati prelaziti na Sabertooth X58 (kolko sam cito reviewa za Sabertooth prebrutalna je matična a i nije skupa za x58) , i7-950 , 6Gb Corsair 1600 ? , ili da se strpim do Q1- 2011 za Sandy Bridge ? neznam koje ce bit cijene maticnih i proceva za sandy .

Na konfi se vrte igre od WoW-a , CoD 2-4-6 , BFC2 , etc ... Programi za obradu videa , slika .
opet efekt "čekanja" - nova platforma izađe, preskupa je, čekat će se da padne cijena. Cijena malo padne, a u najavi nova platforma. Čekat će se nova i tako u krug.
Ako imaš novaca za ovo što si nabrojao, ne znam samo što te priječi u nabavci tog paketa. Neće Sandy Bridge LGA 1155 biti bolji i jači od ovog LGA 1366. Ili ako ćeš čekat pa uzet LGA 2011 Sandy Bridge.
A što se memorije tiče, ne moraš ići na skupi Corsair, i G.Skill bi ti jednako dobro radio.
Brko je offline