View Single Post
Staro 31.12.2018., 19:29   #8405
bertone
Premium
Moj komp
 
bertone's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,016
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
O čemu ti?
Pa nije isto biti bez ugovora pa 2 godine plaćati 250kn mjesečno, ili s ugovorom dvije godine svaki mjesec plaćati 150kn.
Pa upravo o tome da sve dok pristaješ na "navodni" popust od 100 kn mjesečno za omču oko vrata dvije godine, teleoperateri mogu nabiti i mjesečnu cijenu od 1000 kn i prodavati je za 100 ili 200 kn i pričati kako si time (ugovorom) ostvario ogromnu uštedu.


Citiraj:
Autor Stipest Pregled postova
Bitno je da ti sam procijeniš što misliš da je fer cijena. Ne misliš valjda da će ti dati besplatno . Meni je od početka bio cilj 2d+prošireni+150 net ispod 200 kn, jer mislim da je to korektna cijena. Kad sam uspio to sve dobiti za 183 kn ja više nego zadovoljan. Vidio sam kasnije da su neki dobivali i taj 150 net besplatno, ali ja sam i s ovim zadovoljan i ne opterećujem se više.

Ne, nisam ni rekao da trebaju dati besplatno, ali nemoj me praviti budalom (ne mislim na vas nego na teleoperatere) sa pričom o popustu koji ne postoji jer oni produženje ugovora smatraju novim priključkom i popust koji ti daju je zapravo odbijeni iznos koji po svom cjeniku naplate za postavljanje kanalica i uvođenje linije u objekt gdje prije nisu bili, pa što oni zapravo imaju za napraviti kod starog korisnika gdje je sve već postavljeno.

Zadnje izmijenjeno od: bertone. 31.12.2018. u 19:40.
bertone je offline   Reply With Quote