View Single Post
Staro 26.06.2018., 23:02   #11
mcpala
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Madagaskar
Postovi: 67
Hvala svima na sugestijama. Doduše, volio bih da se javio netko sa korisničkim Eizo dojmovima (no opet i ovako je diskusija otišla u krivom smjeru jer me zanimalo iskustvo s firmom a ne s monitorom). Ali ne smeta ;-) Ne sumnjam da su gore spomenuti Dellovi u2715 i up verzija, a i Benq PD2700q (kojeg sam i sam vrlo ozbiljno razmatrao za kupovinu) sjajni monitori i odlične kupnje. O HP DreamColorima sam također čitao dobre stvari. Istina je da je skoro 9 tisuća kuna priličan novac, ne samo za monitor, ali kažem, pružila mi se prilika i najvjerojatnije ću je iskoristiti. Jesam li pao pod marketinšku foru ;-)? Pa mislim, cijeli kapitalizam je jedna velika marketinška fora i da nije tako imali bi samo jednu vrstu monitora za kupiti (i taj bi se zvao Eizo :-))) Da sam kupio i najjeftiniji monitor za 100 eura isto bih pao na neku marketinšku foru, zar ne ;-) Kako sam ja odlučio: osim prilike, kupilo me iskustvo kolega koji su već koristili Eiza, od kojih sam čuo samo dobre stvari, vidio sam ih u živo na djelu (doduše ne baš ovaj, nego jedan stariji 27" i jedan noviji 24" model), a ni garancija od 5 godina nije za baciti. Hoće li mi biti žao para - ne znam (ovisi kako ih brzo vratim ;-) ), ali u konačnici, u vremenima kada i dva keksa 16GB memorije koštaju preko bloody 3,5k kuna, šta je to za monitor za kojeg se nadam da će mi vjerno služiti bar 10 godina dati 2,5 puta više!? :-)
mcpala je offline   Reply With Quote