View Single Post
Staro 27.12.2017., 12:27   #7
zDenY007
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Bregi Zeleeniii ;)
Postovi: 1
malo kasno se uključujem, ali eto, i nije tako strašno, 3 mj. od pokretanja topica

lijepo da si ipak zadovoljan, ali i nije da je baš za zanemariti gotovo 100€ nam danas dati za miš, kad kako vidiš i sam, neki i od 200-injak kn rade ok za što nam trebaju,
nego htio podijeliti iskustva, pogotovo s instalacijom softvera te u radu svojeg trenutnog već dugogodišnjeg miša,
dakle ja imam Logitechov MX Revolution več 6-8 god., tko bi i brojao, ali oglavnom nebi ni njega kupio, da nisam na rate odma s bratovim svadbenim darom uzimao, i osim što se u prve jedno dvije god. izgulio lak i na središnjem dijelu skroz otraga, kod pretežno držeće šake, te logoa im, tako i lijevo-desno kuda se pomiću i prsti, poizgulio lak, pa sam ga lijevo-desno tada ja i sam do kraja izgulio, pošto se ondje baš skroz gulilo, a ovdje u sredini i ne toliko, samo djelomično, više kao malo naboralo i drži se osim samog logoa, još i dan-danas hehee,
ali tek softverski dio, na koliko tada XP-a te 7-ica jedva 'potpuno' instalirao drivere, tj. i kad instalira, u driverima nije njegova slika, nego 70-90 slučajeva onako običnog nekog klasičnog random bijelog, dakle nije prepoznavao skroz njegov softver, i sam miš, a i kad je ili nije bio driver potpuno instaliran, uvijek gore radio s njima nego ovako, kako recimo već godinu u komadu imam u ovoj 7-ici sa standardnim Windows driverima, i nema nikakvih glitcheva u radu te kod klikanja, a s njima uvijek nešto kao da smeta prašina/kosa pod njime, i one funkcije finog-brzog okretanja kotačića, je da su dobro došle, ali koliko puta samo nešto štekalo s time, a dakako kako rekoh, ni jednog problema u godini kako nemam njihove drivere, niti mi čak ne fale te 'napredne' funkcije, pa sad, je to i dan-danas kod Logitecha problem ili ne neznam, ili samo kod mojeg primjerka, ali nebi rekao, a i odma prvi tjedan sam ga slao na servis, jer nisam znao za tu funkciju kotačića, a sam mislio kako odjednom nema nikakvog otpora, pa se na prazno vrti do kod ga zavrtiš hehee, a barem sam sad ipak već nešto napredniji homemade, više softverski manje hardverski, korisnik, ali eto, sve si sam složiš, od softvera pa do ugradnje hardveraja

i da, imam je od tada u paru, sa žičanom njihovom također, Wave keyboard tipkovnicom, i nju je uvijek uredno prepoznavalo kod svake instalacije drivera
zDenY007 je offline   Reply With Quote