View Single Post
Staro 25.11.2016., 17:46   #1765
Igi385
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 319
Citiraj:
Autor doom206 Pregled postova
Ekipa, znam da baš nije mjesto za ovakvo pitanje, ali da ne otvaram novu temu bezveze.

Ima li tko iskustva sa BenQ GW2270 monitorom? Kupio sam dva komada prema preporuci sa foruma i prema iskustvima sa neta koji su govorili da je to najbolji monitor što se nudi za tu cijenu, međutim malo je reći da sam užasno razočaran sa monitorima.

Monitori imaju užasan ghosting, gledanje HD videa je koma jer slika kao da ima neki ''sloj'', nije čista kako bi trebala biti za HD, titra (vidljivo na tamnijim scenama), promjena svjetline je također prisutna kod skrolanja. Slika sa ekrana laptopa je čišća i puno mi je ugodnije raditi na laptopu nego na ovim monitorima jer poprilično zamaraju oči.

Mjenjao sam postavke, kablove, isprobao na drugim računalima, ali ništa nije pomoglo. Frend sa foruma je kupio isti monitor i kaže da se njemu događa ista stvar.

Svi ih hvale zbog flicker free slike, kvalitete i ostalog, ali moje iskustvo je sasvim drugačije, pa me zanima dal netko ovdje također koristi da vidimo dal se problem može riješiti bez kupnje drugih monitora za koje trenutno nemam novaca.
Ja ti imam iste probleme kao i ti, sve isto, doduše ne sa GW2270 već sa GW2455. Također sam jako nezadovoljan svojim Benq-om i tražim si već drugi monitor da kupim.....
Igi385 je offline   Reply With Quote