View Single Post
Staro 01.09.2010., 22:39   #67
D1viry
Premium
Moj komp
 
D1viry's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Slavonija
Postovi: 2,062
@uber gosu
U borbi ti potreba za jačim motorom i kompliciranijim prijenosom nije mana. Barem je jači motor lako napravit. Nije helikopter toliko skup koliko je njegov razvoj skup, možda ga zato ne rade i ostali, a možda ga i rade, samo mi to ne znamo.
Tko te sprečava da staviš brži vent za pull stranu coolera. Ne moraju bit ista 2, u tome i je fora. A što se tiče prednosti push-pull konfiguracije, to si nam baš ti lijepo pokazao slikom mlaznog motora. Pa nisu oni blesavi pa stavili nekoliko komada čisto iz fore. Očito da ima itekakvih prednosti push-pull konfiguracije.
Ja ne znam i ne mogu sada navodit činjenice kolike su prednosti ili ne, ali valjda inženjeri koji konstruiraju mlazne motore znaju nekog kurtza. Ili stavljaju nekoliko sklopova čisto izbfore . Ono: "Gle mi imamo vise dijelova u motoru, hehe, radi isto ko i svi drugi motor, al fora je. Zdravstvujte."
Nikakva uvreda mi nije namjera.
Vidim da mi jedino preostaje stavit jednog na 5 volti, drugog na 12 i probat sve kombinacije. Push-pull, pull i push only. Samo da uhvatim vremena
D1viry je offline   Reply With Quote