View Single Post
Staro 31.05.2020., 16:23   #3481
SlavoS
Premium
 
Datum registracije: May 2003
Lokacija: Samobor
Postovi: 1,115
Citiraj:
Autor silver_tip Pregled postova
Ako si ti razumio, onda je dovoljno pismeno za tebe...
A ti si kao nako sposoban da tako nešto procijeniš.

Citiraj:
Autor silver_tip Pregled postova

Ok, ajmo ovo probat ozbiljno shavatiti, nisi odgvorio na prijasnje pitanje, naime u cemu je tocno problem ?? Problem zene i prnjave, dilas nesto ? Sta ti to tocno radis sa PC ?
Jako si znatiželjan, i to je uredu, što ne znači da ćeš dobiti odgovor.

Citiraj:
Autor silver_tip Pregled postova
Sta ti to tocno radis sa PC da si kakti
sigurnosno ugrozen ? Jedno ako Beljaku vodis kakve tablice u excelu pa se bojite da vam uskok ne stavi exploit
Gdje sam ja rekao da sam ugrožen ?
Što bi se reklo "mladi gospodine" previše pretpostavki, a pretpostavka je majka svih zajeba.

Citiraj:
Autor silver_tip Pregled postova
Daj jedan primjer tu na forumu tko je imao muke po sigurnost vezano za propuste iz vide-a sto sam ti linkao, jel shvacas ti da s time vulgaris korisnik moze biti zahvacen u istoj sansi kao da danas uplati listic a u petak dobije jackpot.
Potpuno je nebitno dali je "tu na forumu" neko imao problema sa sigurnosnim propustima ili nije.
Tebi za edukaciju, kod sigurnosnih propusta nije dali već kada.

Citiraj:
Autor silver_tip Pregled postova
Ocito ne... i sad kad opet nesto napises pa daj bar jedan info ili bilo kakvu tvrdnju ili cinjenicu umjesto sto samo i dalje laprdas...
Kad bi više vremana posvetio samoedukaciji a manje kao što sam voliš reći laprdanju, di bi nam bio kraj.

I na kraju da citiram sam sebe, pa ako shvatiš dobro, a ako ne što ti ja mogu.

Citiraj:
Autor SlavoS Pregled postova
Jedin neznam što nisi otišao kod Mirkosofta ili Aplota i objasnio im da dangube s onim zakrpama.....
__________________
SS
SlavoS je offline   Reply With Quote