View Single Post
Staro 24.05.2020., 23:52   #3297
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Citiraj:
Autor SlavoS Pregled postova
Nisu svi "gameri" retardirani.
Razlika je minorna, pogotovo na 1440p i više.
Nisam ni rekao... znas ti, znam i ja to koji se uopce ne igram ali eto... prije godinu dana sam prisilno morao sastaviti konfu od 1k€ sa i7 8700 klipanu ( 19g) koji je dosao sa mamom i oce Intela.
Samo konfa, monitor 24 FHD 144Hz si je kupio sam. I danas je vesel, stariji godinu dana i cima kakav je taj novi i7 da je citao da je VRH.. koliko bi kostala zamjena ploce i proca

Takvih je puno vise nego kao sto si ti a rekao bih da je cijena zbilja ovdje napuhana jer su jedini na nabavi pa im se moze...

edit: prije mjesec dana sam rastavljao laptop, zaboravio tocan model no Asus i platio ga malac ( 20g ) 18.000kn !! To sam saznao slucajno kad je on vec otisao a ja otvorio tube da tocno vidim
kako se heatsink skida jer mu se pregrijavao, maltene sam ga htio sklopiti tj. vratiti poklopac i vrnuti mu ga nazad kad sam cijenu vidio. Ajd ocistio, zamjenio pastu itd... reko: sto si to kupio ?
Pa 2 racunala sam ti za gejmig mogao sastaviti.., je ali ovo je Intel i GTX ( zaboravio koja ) i mogu gejmati u skoli ( studira vanka ) - dakle ne podcjenjuj trezveno razmisljanje jednog hardcore gejmera
__________________
trebaš seedbox?

Zadnje izmijenjeno od: silver_tip. 25.05.2020. u 00:01.
silver_tip je offline   Reply With Quote