View Single Post
Staro 02.02.2016., 12:02   #39
Alph4Dawg
Addicted to music.
Moj komp
 
Alph4Dawg's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Feldkirchen-Westerham
Postovi: 1,782
Ne znam po cemu te se dojmila.Igra nije nista posebno.Hell, even Watch Dogs ima vise contenta.
Igra je apsolutno zabavna, pogotovo kad se team-upas i okolo lovis Rogue bagru.Medutim, ne znam kakav ce biti SP (co-op je fora), ali kakav god da bude - ne vidim longevity, jer je Dark Zone potpuno prazan i igri fali sadrzaja i to MASU.Ovako se sve svodi na kampiranje oko extraction zoni, kako bi smaknuo nekoga radi loot-a.Mislim da moraju dodati jos poneke misije tamo.
Graficki igra ne izgleda nista posebno.Nit' smrdi, nit' mirisi.Miljama je daleko od prikazanoga na E3, ali je li-la optimizirana.Nadam se da ce je ispolirat prije pustanja u slobodnu prodaju.

@Teknokyo - To samo izdavaci zovu BETOM.Kako moze biti BETA, ako je release pocetkom treceg mjeseca? To je DEMO, koji se u danasnje vrijeme naziva BETA.Igra par tjedana ranije vec mora biti gold, ono.To su sve marketinski trikovi kako bi se igra bolje prodala, jer onda ekipa misli da developeri i izdavaci mare.Vidjet cemo koliko ce bug-ova i glitcheva ispraviti nakon ove 'closed BETE'. Da se mene pitalo, a nije, napravio bih otvorenu BETU jos tamo u 12-om mjesecu, pa da se ima vremena raditi na tehnikalijama.A ne ovako, kao i EA DICE, prodaju muda pod bubrege sa nekakvim zatvorenim i otvorenim BETAMA par tjedana prije release date-a.Ayy lmao!
__________________
The voice in your head is just me in your headphones.

All you have is your fire and the place you need to reach.
Don't you ever tame your demons, always keep them on a leash.

Zadnje izmijenjeno od: Alph4Dawg. 02.02.2016. u 12:08.
Alph4Dawg je offline   Reply With Quote