View Single Post
Staro 22.10.2011., 20:16   #82
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,103
Citiraj:
Autor IceFisherman Pregled postova
... i za kraj kak to izgleda kad se "sukobe" znanost i kreacionizam
http://youtu.be/jqHNNpZyXt4
Nedavno spomenuh kako tema ne trpi duge komentare jer sve govori linkovima. Ali jednostavno ne mogu preci preko danasnjeg sinhroniciteta. Jel mi vjerujes, da su mi danas ljudi pokazali bas video koji si postavio! I pokvario mi je sat vremena treninga. I bas si danas nasao staviti isti video - nemam rijeci! I to rodna gruda brale Ice, koji i ne posta cesto u temi.

Vinkovic je moj kriptonit! Kad vidim i cujem Vinkovica, svaka stanica se pocne braniti i zove upomoc! Tako neuglednog, nekulturnog i prije svega infantilnog agresivca ne znam kad sam vidio u HR! Knjiski primjer Fah idiota!

Covjek se zapita gledajuci spagetu CV-a s kojim se kiti - koja je svrha svega toga? Ako mu je najveci domet u zivotu stalno traziti paznju, radeci scene i stalno gledati koga novog napasti ili tuzakati? To je kulminacija izucavanja i znanstvenih aspiracija? Ili mozda ipak, klinicka nadopuna za neostvarene vizije koje USA financije nisu vani dosanjale, pa smo se zbog "ljubavi za domovinom" kuci vratili?

Jednog gasterbajtera radnika, sef ne zeli pustiti da se vrati u 'Yugu' pa ga stimulira vecom placom; kupujem mu bolji auto nego sto on vozi (to je barem poznato koliko uspjesno imponira nasim ljudima). Barem jedan forumas koji cita, je imao nekog u obitelji koga sef zbog dobrog posla nije pustio da se vrati. Pa je sezonska ili visegodisnja zelja za zaradom, pretvorila se u stalno prebivanje. Svaka cast visokoj znanosti, svaka cast stecenom znanju koje se moze primjeniti na nasu dobrobit. U bilo kojoj sferi kao i njenim dobrim primjerima koje utjelovljuje u kvalitetnim pojedincima.

Mi znamo i mnoge "vlasnike niza patenata" koji su vodili zemlju i pod tim citatom ustoliceni na najvise strukture u zemlji, da bi se kasnije pokazalo, da im je najveci patent - kako ne dobiti hemeroide, dok sjede u svakom rezimu i svakom sustavu neokrznuti.

Prave strucnjake (izvan teorijske fabule) STRANCI ne pustaju DOMA! Takvi mogu obici u Kroejsi rodbinu; gostovati u medijima, ali se nakon turneje vracaju nazad! Nazad u maticni sustav! Poslodavac/institucija/industrija ih ne pusta nazad = NIKAD! Nazalost, Hr stalno mora biti zrtva isfrustriranih "povratnika" koji se na kraju bave ovakvim tricarijama za posljedicu. Maniri, gestikulacija na razini seoskog zasjedanja, a ne nekoga tko se zove znastvenik. Bez takta, bez stalozenosti.... zamisli vaznosti hodati po nevaznim lokalnim predavanjima, i revolveraski, svaki skup uvelicati megalomanskom zeljom za nastupom pred publikom.

Prvi put kad sam vidio izlaganje : Pogledajte veliku debatu Vinković – Paar (2010)

ostao sam bez teksta koliko je agresivan i zeljan paznje. Mimika tijela, gestikulacija na svakom koraku kao da govori : Zasto svi zovete Paara? Zasto mene svi ne zovete? Ali ja sam pametniji, ja sam mladji, ja to bolje znam! Zasto je on u svim medijima a ne ja?

Stalno na isti nacin zapocinje : Moram Vas upozoriti!
Ali to su lazi ! To su obmane, vi obmanjujete javnost!"

Ako ste se upecali dok citate sto sam napisao, na mogucu tezu da sporim ono sto prica? NE! Uopce me ne dira dal je on ili Paar u pravu. Ni jedan za zivota nece dokazati, ali, nacin na koji komunicira je nepodnosljivo malogradjanski primitivan. Njihova rasprava ima vaznost za nase zivote, koliko ratovanje oko neke granice na kojoj nema nicega osim kamenja i prasine. Ljudi ce ostariti, kamenje ce ostati na istom mjestu. Ali toliko se pjeniti? Kao da gledam sadistickog oficira, koji ce ljude dovesti u pogibelj, ali samo da bi dobio priliku da se dokaze. Jer sve sto sam vidio od Vinkovica na javnoj razini kritike, parazitski veze neutaziva glad za predstavom. Dovoljno je pogledati stalozenije komentare ljudi koji su 100% protiv Paara, ali koji s najvecim gadjenjem komentiraju nastup Vinkovica.

Video gore pokazuje dvije razlicite licnosti: Paar, koji uz sve sto je rekao, i dalje kaze : voljan sam sve revidirati sto sam rekao, ne moram uopce biti u pravu, ali duboko vjerujem u svoju teoriju. Paar je inace prije bio veliki zagovornik nuklearne energije. Toliki zagovornik, da su ga neki prozivali lobi placenikom. Danas je potpuno drugacijeg razmisljanja i protivnik NE. Nije bitno dal je u pravu ili krivu, vec stalozenost i zrelost s kojom moze evoluirati svoje stavove. Njemu znanost nije oduzela sirinu gledanja i fokusirala etiku na jednu granu specijalnosti kao Vinkovicu. Nakon svega se razgovor cini, kao razgovor nedoraslog djeteta i zrele osobe. Vinkovic je tip koji bi do smrti branio svoju tezu, pa ako treba i na stetu drugih.

Ma koju teoriju zastupali, radi svoje djece, obitelji, uvijek bi radije pozeljeli da vam odluku iza ledje donosi Paar, a ne Vinkovic! Jer njegova kategorija sagleda stetu tek kad je svi ostali iskusimo kao posljedicu. To je masina fah idiotizma koji nazalost predvodi nas svijet, a posljedice vidimo na svakom koraku dnevnog zivljenja. Cak i dijelove sajta koristi da pokaze "koga je oprao" i kako je "odjeknulo" njegovo prokazivanje nekog novog prevaranta.

Na kraju "nadogradnju" svog dolaska, Vinkovic upraznjuje tuzakanju HRT-a i "rubnih emisija" kao i niza seljoberskih kukanja da to nije normalno. Zadnje sto sam cuo, tuzio je nekog izumitelja BIO uredjaja! Ma nisam ni pokusao saznati o cemu se radi. Ponavljam, taj izum moze biti zadnja glupost, uopce me ne zanima. Nego s kakvim se glupostima moze baviti jedan znastvenik koji bi druge trebao poducavati. NWO kad bude otvarao HR ured za Codex Alimentaris, moze vec sad racunati na njega!

Ne daj boze, da mi taj covjek, u bilo kojem segmentu zivljenja ikad odlucuje o sudbini. Neprijatelju ne bih pozelio gore sudbe.

Isprika na duzem komentaru, ali za one koji putuju stazom buducih novaka, preklinjem vas da ne zavrsite ovako!

...
__________________




>>>> PCE kante 2012 <<





>>>>>>>>> PCE & ostalo <<<<<




>>>>>>> Što sam Slušao? <<<<<<

>>>>> Gimnastika za Okulare & LCD Addendum<<<<

>>>>> P o s t ... M j e s e c a <<<<


______________________________






Zadnje izmijenjeno od: Visage. 04.11.2011. u 14:34. Razlog: higijena linkova
Visage je offline   Reply With Quote