View Single Post
Staro 31.01.2024., 20:56   #13125
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,646
Citiraj:
Autor Sn4k3 Pregled postova
Jest, bilo je par rijetkih slučajeva u prošlosti kad je Exy čak bio bolji u svakoj kategoriji, od performansi, potrošnje pa sve do boljeg procesuiranja slike. Konkretno, sjećam se da je to bio slučaj u S7-ici

Osobno mislim da bi i za nas kupce i generalno bilo bolje da svi dobijaju SD, no to bi očito Samsunga koštalo extra profita, a znamo svi da se sve na kraju vrti oko love...

S druge strane nije mi krivo da Exy kao takav postoji. Isto tako smatram da nije fer prema nama krajnjim kupcima kad postoji očigledna razlika ne samo u performansama (što će malo tko primijetiti), već u potrošnji baterije i procesuiranju slike što je itekako primjetno... Sve to za iste ili veće novce od ostatka svijeta koji dobije gereralno bolji proizvod
Ma i ja bih volio da stavljaju samo SD, ali, mene vise bode u oko sto nema nekog napretka u odnosu na S23 seriju, ove AI gluposti bolje da ne komentiram. U cijeloj toj prici vidim kao svijetlu tocku, cijena, nije doslo do poskupljenja sto pozdravljam, za kupnju smartfona po cijeni 128gb modela dobijes 256gb, sto je ok.
zvonac je offline   Reply With Quote