View Single Post
Staro 01.03.2018., 22:58   #1913
ssarik
Terror Absolut!
Moj komp
 
ssarik's Avatar
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: Earth
Postovi: 802
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
Svakom dućanu nije u interesu da mora o svom trošku rješavati reklamaciju, jer je zastupništvo ono koje to rješava. Ako zastupništvo ne ustupi drugi proizvod, dućan mora odraditi po zakonu, bez obzira je li aktualna cijena veća ili manja.

Obnovio sam jamstvo na pune dvije godine na Nexus 6 mjesec dana prije nego mu je isteklo jamstvo. Novi glavni dio uređaja (matična ploča i ekran) - novo jamstvo. Država Njemačka. U Hrvatskoj isto koliko puta jamstvo normalno počelo ispočetka teči na zamijenjeni proizvod, čak i prije nego je ova tema bila aktualna i trn u oku velikom broju dućana.

Peto: vjeruj mi, da imaš milijune mahnuo bi rukom na ovu situaciju i reko "nisu te pare vrijedne toga", kad bi ti to bio sitniš i vjeruj mi da svaki živac koji izgubiš bi vrijedio i milijun dolara da imaš trilijune na računu.

Ako još nisi Druga poslušao, još jednom dajem identičan savjet da kontaktiraš direktno Kingston, EU zastupništvo, objasniš situaciju koja je nastala i uvjeren sam da će se sve riješiti u tvoju korist.
Zahvaljujem na svrsihodnom komentaru i savjetu, samo nekolicina ljudi uz tebe su mi dali neku konkretnu informaciju, ostalo je bilo obično jamranje i osuđivanje.

Već sam dogovorio povrat prvotno uplaćenih sredstava s Protisom tako da je stvar riješena. Ne mora vas više okupirati moje detaljno nepoznavanje potrošačkih prava. Neki forumaši stvarno iznenađuju.
ssarik je offline   Reply With Quote