Tema: Košarka
View Single Post
Staro 19.04.2017., 23:02   #1517
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,541
Slazem se djelomicno, no meni je liga od 2000. pa do pred koju godinu bila losija od ove sad. Zato mi je ovo sad nakon devedesetih najbolje razdoblje.

A bas da smo tak pogadjali finaliste... nitko 2015. nije vidio gsw u finalu na pocetku sezone. Problem je u slabom istoku gdje je zadnjih 6-7 godina dominacija super teama - prvo miami pa cleveland. Pa se zna da momcad s LeBronom ide u finale. Sad isto pokusava gsw na zapadu sa supertimom. no misljenja sam da dugorocno nece uspjeti i da slijede vrlo zanimljive godine u nba sa preslagivanjem snaga

Drugo, liga je puna talenata, pogotovo na bekovima. A slijedi i odlican draft s novim potencijalnim PG i SG zvijezdama.

Trece, pace je odlican, i sutiranje je otislo na neku sasvim novu razinu.

Cetvrto, ima dosta nasih sto je meni razlog vise za pratit nba.

Handchecking je otiso, jbg, tako je kako je .

Ni ja ne lajkam supertimove i pretrcavanja prvacima, zbog cega ne bih volio da kantu dignu cavsi ili gsw.

90 su bile sportskije, vise natjecateljske, svaka tekma je bila novo dokazivanje i nije bilo kurcobolje za regular i odmaranja nogica. No i to ce Silver rijesit ovako ili onako, jer je potencijalno opasno za ligu. Lova je u igri, jbg

Bez obzira na to, meni je bilo dovoljno dobrih razloga da pocnem intenzivnije pratiti ligu.
__________________
i9-10850K / asrock z490 taichi / 64gb DDR4/ 1gb ssd / 4 tb wd hdd / Gigabyte 6600xt /
Roberto je offline   Reply With Quote