Tema: Sunglasses
View Single Post
Staro 23.06.2022., 09:43   #249
brodjo
Playmaker
Moj komp
 
brodjo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Osijek/Wien
Postovi: 1,632
Imam i ja već par godina Hawkers pa da dam osvrt. Uzimao sam Warwick model uglavnom. Koliko vidim trenutno imaju 3 različite vrste okvira, tj ovih plastika koje su sve osim leće - tanki plastični, deblji plastični i metalni okvir.

Tanki plastični je baš drlog, imaš osjećaj da će puknit ako ga krivo pogledaš, šarke su jako labave i čak mi se čini da su i leće slabije kvalitete nego kod drugih.

Druge su mi sa debljom plastikom (vidi se najbolje na ovim ravnim dijelovima koji idu na uho), i te su čak imale nešto "premium" u imenu kad sam naručivao, više ih ne vidim. Te su stvarno dosta kvalitetnije po svemu, djeluju čvršće, šarke odlično rade i leće djeluju manje plastično nego kod ovih s tanjim okvirom.

S obzirom koliko sam ih platio, nisam ih nešto pretjerano pazio pa na lećama imam sitnih ogrebotina, ali više je kozmetički nego što ja primjetim kad gledam kroz njih.

Moj savjet je uzimat na akciji, imaju ih stvarno često, ono 2 za 1 ili 3 za 2. I ne očekivat ne znam kakvu kvalitetu. Obavit će posao, polarizacija im je čisto ok za vožnju, neki modeli i zanimljivo očekuju, al nakon 2-3 godine trebat će ih promjeniti.
__________________
brodjo je offline   Reply With Quote