View Single Post
Staro 16.10.2010., 00:47   #388
nexus-6
Pero_Snajper
 
nexus-6's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 647
Vezano uz Asus M4A785D-M PRO, ja imam doticnu nesto manje od godinu dana, i iz iskustva mogu reci da se pokazala odlicnom mATX plocom. Otkad sam je kupio i Propusa podesio na 3.5 GHz u BIOSu jednostavno sam zaboravio da je imam. A predstavlja bazu za jedno sasvim solidno visenamjensko racunalo, koje mi vise nego adekvatno istovremeno obnasa funkciju glavnog racunala, igracke i HTPC-a. Apsolutno nikad niti jedne musice/nestabilnosti nisam vidio na ovoj ploci, a prakticki radi 0-24 prenakrcana periferijom i diskovima sa iskoristenim svim featurima koje nudi. Definitivno jedna od zahvalnijih ploca koje sam imao.
Ploca ima 4+1 faznu regulaciju, uz zastitu izvedenu na nacin da pri odredjenoj temperaturi mosfeta CPU pocinje "throttlati" kako bi se isti zastitili od ostecenja. Ja je sa svojim procesorom nisam natjerao do te granice, vec se radi o iskustvu ekipe na stranim forumima sa oc-anim x6 procesorima.

Jedini (i ogroman) problem ove ploce je cijena koja se u proteklih desetak mjeseci toliko napuhala da ju je podigla u cjenovni segment u koji realno ne spada. Ja sam tu plocu prije manje od godinu dana u i tada preskupom Linksu platio manje od 500 kn.
nexus-6 je offline   Reply With Quote