View Single Post
Staro 14.06.2018., 17:30   #631
Frung
Premium
Moj komp
 
Frung's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: zg westside
Postovi: 598
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Osim sto su zadnja 3 grundinga koja sam koristio spora dozla boga. A tizen je uvjetno receno los samo ako ti je problem sto nema titlova kad strima preko mreze. Ostalo je sve na mjestu. Ja imam 49model i sad mi jr zao sto sam ga uzeo prije bozica jer bi sad za istu lovu imao 55
Drito to sam htio napisati, imam 50" verziju Samsunga te serije i 43" Grundig te serije kod starog. Uspoređivati te dvije SMART platforme i fičre jednog i drugog su dva posebna svijeta. Grundig je spoooor u svemu i ničim me apsolutno nije impresionirao. Plus ima grozan daljinac.

Samsung mi je služio kao preko-sobni 4K monitor zadnjih 6 mjeseci i fakat sam se naigrao PC igara na njemu i mogu reć stvarno sve najbolje o tom iskustvu 4K@60 Hz.

Što se tiče Tizen aplikacija, Youtube 4K HDR streaming, NETFLIX 4k HDR iskustvo prva liga. HBO je loša aplikacija na Tizenu moram priznat, moraš se svaki put logirat u nju i često pukne stream. Amazon Prime je ok radio. Tizen je isto donedavno imao veliku prednost na Android TVima u vidu Steam Link aplikacije, koja vrlo solidno radi, za Android je izašla tek prije manje od mjesec dana, reviewe na Android telkama nisam još vidio da je netko objavio. Što efektivno znači da možeš streamat desktop, browser, igru, što god s kompa na drugom dijelu stana. U LAN uvjetima jako dobro iskustvo uglavnom, a i rješava ujedno sve probleme oko titlova i shareanja multimedije ili potrebe za KODIjem. Ili možeš koristiti PLEX, koji isto na Tizenu ima dobar klijent. Uglavnom Tizen high life.

Uglavnom isto tako mi je samo žao što više inča te telke sad košta manje od kolko sam svoju platio heheh, a da je još soma jeftiniji taj Grundig od Samsunga, ne bi bilo dosta.
__________________
~Fury of the dwarves runs deep.
Frung je offline   Reply With Quote