View Single Post
Staro 09.03.2016., 18:29   #17
Romano.Cule
Outer Space
Moj komp
 
Romano.Cule's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 822
Citiraj:
Autor Deus Ex Pregled postova
Neću psovkama pljuvati po trgovini (Riječka), ali mislim da će moje iskustvo s njima pomoći nekima od vas da ju uspješno zaobiđete.

Da skratim, naručio sam od njih HDD WD 3TB na akciji za oko 1000kn.
Sve super, narudžba uspjela. Idući dan otišao sam do trgovine još jednom provjeriti da li su zaprimili narudžbu. Prodavač govori da nema ništa naručeno ali će naručiti taj dan i da će me zvati kad HDD stigne.
Tjedan dana kasnije zovu me iz Ronisa i govore da dođem po HDD, ali kad sam stigao u trgovinu cijena nije 1000 nego 1400kn jer je akcija istekla iako sam ja naručio za vrijeme akcije.
Odbijam kupovinu i odlazim iz trgovine.
10-ak dana poslije opet me zovu iz Ronisa nagovarajući me da će mi ako pristanem kupiti HDD opet spustiti cijenu na 1000 kao za vrijeme akcije.
Idući dan dolazim u trgovinu, HDD je tu.. ali nakon 5min prodavačevog računanja na kalkulator cijena je 1300 jer niže ne može zbog marže i njegove isplativosti. Prodavač se nekoliko puta ispričava da mu je žao u šta se ubaciva i drugi prodavač potvrđujući činjenice da su učinili sve što su mogli te da će me zapamtiti ako budem kupovao nešto drugo pa će mi dati popust.
Čak mi i POKLANJAJU plastičnu strugalicu za led sa šajbe.

Isprovociran tolikom čekanjem da si nabavim HDD kupujem ga i izlazim obećavajući sebi da više nikad neću ući u trgovinu.
U svoj toj prepirci još mi i uspijevaju podvaliti da mi ne trebaju izdati račun jer je sad sve digitalno i da se trebam samo logirat na određen account gdje se svi podatci nalaze.

......
Nakon 2 mj. HDD bez razloga više ne reagira prilikom spajanja na PC iako je noć prije naj normalnije radio.
Odnosim ga opet u trgovinu gdje mi govore da moram imati račun i da su kao promijenili osoblje (iako su to bili isti prodavači) te da ne mogu vjerovati kakvu su zavrzlamu ostavili bivši prodavači.

HDD uzimaju na popravak govoreći da će račun naći u svom računalu te da će me nazvati kad HDD bude popravljen.

Nakon mjesec dana ne zvanja odlazim u trgovinu gdje mi govore da su našli račun prije 15 dana te da tek od tad počinje vrijedit rok popravka od 45 dana..
Dva mjeseca poslije opet govore da im ovi iz servisa ništa ne javljaju te da će me nazvati čim nešto saznaju.

Sad je prošlo i 3 mjeseca nakon zadnjeg kontakta ali i dalje nitko ništa ne javlja a od HDD-a ni H.


Mislim da je ovo sve dovoljan dokaz na kakve igre su spremni u Ronisu.
Istina ima tu i moje naivnosti ali čisto zbog tog što do sad ovakvo nešto nikad nisam doživio od prodavača i trgovine.
hahaha,po tvojoj prici ispada kao da su se zajebavali s tobom. Ajdee dodji,dat cemo ti,a onda necemo,ajde opet dodji,pa se malo sprdaju,pa ti uvale za 300 kn vise. Brate,jeb* im mater ,sta vise cekas?!!?
Romano.Cule je offline   Reply With Quote