View Single Post
Staro 18.03.2013., 14:12   #123
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,929
Citiraj:
Autor Sinac Pregled postova
Razlika između Quick launcha i Pin to Taskbar je točno kakva? Ne vidim nikakvu razliku.
VELIKA, PIN "premjesta" ikone tj. pomce ih kad pokrenes progra ispred neke od ikona onda se ikone mrdaju naprijed nazad (znaci mjenja im se lokacija na ekranu sot gbi smisalo jer tzv. "muscle memory" pamti ikonu i njenu poziciju, ako se ta pozicija promjeni proces trazenja je duzi i nepotrebno kompliciran), QL je fixan i tocno kakav treba biti. Razlika nebo i zemlja za moj posao (cist desktop (mrzim ikone razbavane po desktopu ), razlicite QL ikone sa configsima koji se pokrecu sa raznih lokacija prkeo istog *.exe filea itd. itd..).

Sto se tice tvog opetovanog ponavljanja evo i ja ti opet ponavljam (cita sli ti moje replye ili samo preskocis oneke djelove kad stalno iznova postavljas isto pitanje na nesto sto sam ti vec odgovorio?) da sam ja isto to sto sam instalirao u 8cu (Classic start meni u QucikLanuch bar) imao (jos imam na 2 kompa) stavljao na 7cu tako da sam ja i 7cu jednko prepravljao jer mi nepase njen default system .
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote