Tema: Via Kt600
View Single Post
Staro 26.06.2003., 00:35   #48
greg SE
Premium
Moj komp
 
greg SE's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 5,231
ovo danas sam malo sljakao pa se nakupilo postova upucenih meni - neda mi se sve quotati.....
50% mobilnog trzista meni znaci kurac jer budimo realni, ovdje su vecina gameri, nedizu jebeni FSB preko 200 da bi im se word brze vrtio....igraju se pucacine, strategije....prijenosnici i pucacine???strategije????neka hvala, rajde u sobu za mucenje
chipsetovi za konzole se neracunaju, pogotovo oni o kojima se prica u kuloarima i koji jos nepostoje osim na papiru vjerovatno iako je to upitno (ajmno rpicat o athlonu 50000+ malo ako se neslazes s predhodnom tvrdnjom)
chipovi (ne i setovi) i intergirani graficki podsustavi () takodjer ispdaju iz kategorije....a pogotovo ona djepna sranja ili sta je vec sve pinsla napisao...
ovdje pricamo o chipsetovima, i to pretezno vrhunskim chipsetovima.zalosno je sto neki u tu kategoriju pokusavaju progurati proizvod svoje seksualne fantazije iako su svjesni da je smece.....i kao argumente za neciju neupucenost govore da ista seksualna fantazija pravi chipove za mikrovalne.....
ma preumoran sam, dosta za danas
greg SE je offline   Reply With Quote