Tema: Via Kt600
View Single Post
Staro 25.06.2003., 15:41   #41
msvrtan
..
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,735
Citiraj:
Originally posted by Jelc
Meni je na KT133/bez A/ 98SE delao sranja povremeno,a XP stalno...
Na novom hardware-u 98SE dela sranja jakooo rjetko,XP uopće ne...

Da se čovjek zamisli...

SVE ploče imaju sve više i više problema sa kompatibilnošću,na sreću ja sa ovom DFI nemam problema ali takve stvari su postale već simptomatične...

Spomenuo si GA modele/a i oni su imali problema sa prvom revizijom-i to ni više ni manje nego sa NVidia grafičkim/...pa najčešći prigovor na te ploče je da nisu za nabrijavanje...i to je sve...

Kaj se tiče 200+ FSB-a minimum je dobra ploča,kvalitetno napajanje,i memorija...

E zato se ja još držim toga da je bolje da je ploča solidna,napajanje isto,mem. nekakva srednja klasa i BOLJA grafulja.

Mislim-ak hoćeš nabrijavat-znaš koje komponente moraš nabaviti...
Ja ipak više volim stabilniju ploču i jaču grafulju...
Čisto kaj se tiče uloženo-dobiveno.
sto se tice oc-anja ja sam svoj proc ocao iz znatizelje i da vidim koliko je brzi pri rekodiravanju videa...i sad sam ga piknuo natrag na normalnu frekvu...

cak ga razmilisljam po ovim vrucinama downclockati jer mi nema smisla kuhati proc koji prakticki ni ne opterecujem..fora je da mi je komp upaljen 24h dnevno ali 8 sati mozda nesto i radi...

fredn je imao problem s tom ga7vax i to ztao sto je dobio valjda tu prvu seriju koja nije dobro radila...naime ta ploca i zamjenska nisu bila ni slicne...on kaze ja nisam vidio...naime rekli su mu da mu je neko uvalio izlozbeni primjerak...ili tak nes...
msvrtan je offline   Reply With Quote