Tema: Via Kt600
View Single Post
Staro 25.06.2003., 00:40   #35
msvrtan
..
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,735
segregator,koji dio od PCekspert nisi shvatio? jel xbox pc? tako da smo djelomicno rjesili problem ati-jevih chipseta za mikrovalne i sl...

ati radi mobile chipove na velikom broju notebooka ali nisam 100% ziher da su to chipseti...to su vise gpu i njihovi chipovi..ako sam u krivu sori...

ovdje smo raspravljali vise manje o desktop chipsetima...nek ATI napravi super chipset...padati ce cijene i povecati ce se kvaliteta...

kad je via bila sama na trzistu chipseti su bili za qrac...polako se popravljaju...vrh im je bio kt133a i onda tek mozda ovi kt400...ono izmedju je lagani promasaj...i cuda li cuda bas u to doba nisu imali konkurencije..

a decki koliko se mi tu svadjamo oko via vs nvidia i onda neko upadne s ati chipsetom...a jeli se neko sjetio na svadji nvidia vs ati gpu jadnog sis-a s xabreom,s3-a s kozna vec cime,matrox je malo spomenut...kyro ni za lijek..

a sve su to graficke kartice...samo nisu mainstream popularne...kad se pominju opcenito graficke svi ce vam nabrojati ati, nvidiju i matrox (BOLI ME KOJIM RAPSOREDOM)..ostalih se niti nece sjetiti...

stoga "WHO CARES ABOUT ATI CHIPSET!!!!"
msvrtan je offline   Reply With Quote