View Single Post
Staro 10.11.2016., 20:17   #329
zagreb300
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2016
Lokacija: zagreb
Postovi: 2
Smile YO

Citiraj:
Autor dadoremix Pregled postova
Ja i dalje tocno ne kuzim kaj to mi rudarimo??
Ili rjesavamo kakve zadatke tam za cia/kgb pa dobivamo za strujo


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Rudariš ama bas sve Coinse,sve zavisi kakav imas BenchMark,uvijek odabire najjacu opciju prema tvojim,rudarima Sve sto rudaris automatski se prebacuje u BTC i na tvoj racun .. sve sto je manje od 0.001 se ne isplacuje jer je "smece" isplata ide od 0.1,0.01,...Ovo ima i dobru i losu stranu,Dobra strana je da se na ovaj nacin dize BTC,ali i losa za sve ostale coinove..Svi luduju za zcoinom ali ti ga ne dobijes nego Btc,sto je po mene napravljeno glupo.
I jos nitko nije spomenuo da na ovu snagu sto dobijes na NiceHash mineru dobivas jos od njih neku malu kolicinu,jer svako ko ima NiceHash minera dobiva jedan mali postotak snage,neznam kako i na koji nacin... Receno je na njihovoj stranici...Jer kada se god kupi ili proda NiceHash Power svaki korisnik dobije neki mali iznos toga...e sada dali je to tako ili nije,neznam...
Samo glupo rijeseno ovim minerom ako ja zelim Zcoin ocu zcoin a ne BTC,a opcije poola i solo zcoin je prestrasno....
Na svim vecim poolovima ovog coina sve ide u onu stvar,neki dan svojim ocima gledam i nevjerujem 1 day 550/zcoin doslovno receno manji igraci nemaju sanse nikakve..dok veliki samo sjede i imaju ratu od 10.000 kuna struje a zaradu od 30-40 t kuna.. cistog sa placenom strujom...
Najbolje da predjete na BURSTCoin rudaris preko HDD sto veci HDD to bolje

Vozdra ekipa... Malko skrenuo sa teme i sa uma
zagreb300 je offline   Reply With Quote