View Single Post
Staro 26.12.2017., 11:06   #140
Amepshi
Premium
Moj komp
 
Amepshi's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 738
Uvijek isto. "Barem ne tuku" se smatra u Hrvatskoj kao bonus, nešto kao povišica.

U Overseas Bjelovar su ljudi uvijek bili slomljeni. Premoreni i zgaženi. Laž je da nisu radili po 12+ sati, prokleta laž. Dogodilo mi se da sam rano ujutro došao vidjeti gdje mi je paket, a onda bih došao debelo nakon radnog vremena - nisu više primali stranke ali je ekipa i dalje morala biti na poslu jer je imala "papirologije" za riješiti i čekati dostavna vozila.

Jedna od stvari koja mi je zapela za oči, kada god bih rano ujutro došao (PRIJE radnog vremena) u centar po svoj paket (da ne čekam dostavu) ili kada bih predavao pakete, ekipa si nije izdvajala vrijeme da popuše ili da popiju kavu. Svi vozači tamo na okupu, da nema niti jednog pušača? Ne, svi su već bili debelo uz one svoje male čitače, zadubili se u posao, nije bilo vremena za cigaretu.

Znam da će kolega goc dodati - tko neće, ne mora raditi. To je OK i stvarno je problem u vozačima i ostalim zaposlenicima što pristaju na takve izrabljivačke uvjete OSa.

Ljudi koji su radili u OS su uvijek bili maksimalno ljubazni.
Amepshi je offline   Reply With Quote