View Single Post
Staro 26.12.2017., 10:51   #135
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,994
Citiraj:
Autor FRipper Pregled postova
Overseas ima jedino problema sa manjkom radnika.

Nije problem plaća, problem je što jednostavno vozaći od brdo posla ne stignu sve.

Treba zaposliti još radnika, podignite cijenu paketa za 5kn i imati će te za nove radnike. Ne morate biti najjeftiniji, jer bolje je da imate cijene kao ostali ali da zato radite sve kako treba.

Isto tako treba malo stisnuti vaše kooperante okolo, i njima dati uvijet da zaposle više radnika a ne da gazda sve pobire sebi a potplačuje radnike i ne želi zaposliti nove.

U par dana možete opet postati najbolji, samo malo mozga u glavu upravi i vlasnicima jer garantiram da ovako budete završili kao CityEx a to nije dobro niti za vas a niti za vaše poslovne partnere.

CityEx je legao zbog Pošte, jer su uzgubili onaj spor di su presudili pozitivno za monopol na uslugu.

Ja sam dosta u Vz radio s OS-om i super su bili decki, nikad problema. Al su kad je dosao GLS svi presli kod njih. Znao sam ih sresti i pitam kak je, kaze veca placa a duplo manje paketa, idu kuci uvijek u radnom vremenu. Pametno dosta.


Vezano za UPS, mislim da tu nije nikakav napredak jer je posao dobila ona famozna Rhea koja je imala bolesne tarife za uvoz i obradu paketa.

@Fanatik

Ni kod nas nema kuhala na jobu i nitko ni ne razmislja da bi ga nabavio.
Vezano za ostale radnike i radnike opcenito, kad mi je postala tlaka ići na posao u bivšoj firmi, dao sam otkaz. Pa nisam ovca da me şišaju.
Pupo je offline   Reply With Quote