View Single Post
Staro 16.11.2017., 11:20   #1
emjae
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2017
Lokacija: Istra
Postovi: 5
PayPal & Amazon Problem

Ovako guglam vec danima i pokusavam dokucit rjesenje no nisam siguran jel sam dobro zakljucio ili ne pa odlucio pitat ovdje...

Situacija je ovakva imam na paypalu 2500 eura sta sam zaradio online, sad hocu kupit neke stvari na amazonu.de i nema nikakve opcije za placanje paypalom pa sam mislio da mogu kupit giftcardove i tako si napunit amazon racun, međutim to se ne isplati nikako jer na svakih 50eura gubim 2,5 ili vise pa sad ako izracunamo koliko je ta provizija ne 2500 ne isplati se nikako..

Okej. sljedeca stvar je mislio sam podignut pare sa paypala na svoju banku (OTP prepaid kartica) međutim ako to napravim paypal ce mi konvertirat u domacu valutu (po kursu od 7.3) gdje gubim 100 tinjak eura na moju cifru i onda ako zelim kupit na amazonu ponovo mi konvertira domacu valutu u eure, gdje opet gubim nesto sitno ....... imam devizni racun na otp-u ali devize se ne mogu koristit na web karticama znaci samo domaca valuta.

sad moje je pitanje, kako da prebacim pare sa paypala na banku bez konverzije valute, jel uopce moguce? citao sam da erste ima devizni racun i deviznu karticu, dali mogu otvorit devizni racun u erste banci, dat zahtjev za deviznom karticom, povezat je s paypalom i na nju dignut lovu, te sa tom istom karticom onda platit sta mi treba na amazonu, posto je debilno da izgubim 1000kuna samo na konverziju valute, cisto pretakanje iz supljeg u prazno...

Hvala!

Zadnje izmijenjeno od: emjae. 16.11.2017. u 11:32.
emjae je offline   Reply With Quote