View Single Post
Staro 08.02.2016., 10:57   #1527
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor Smoki_Gs Pregled postova
Iowu je sve teze i teze igrat.. danas u gubitku 600k...... Jednostavno,zbog toliko Destroyera,ako nisam u diviziji,ne ulazim u T9 ... Nemas apsolutno nikakve sanse... Evo,sad bio u partiji protiv 3 Shime,2 Kagera... Nemas sto,neg afk i na youtube dok partija zavrsi sto traje cirka 5 minuta

EDIT: 1.2 Mil gubitak. Odustajem od broda na neko vrijeme (jel ga necu moc repairat za dvije partije )
EDIt 2: Sto je zalosno,imam preko 50 % win rate s njom
WR ti je odličan s njome, i to odmah od početka a ne kao ja s Carolinom poraz za porazom dok mi nije legla.

EDIT: Ali ti je average dmg slab u odnosu na Carolinu. 20 soma manje od onoga s Carolinom. Ekipa smatra da si učinkovit s brodom ako u prosjeku udijeliš dmg koliko ti brod ima HP-a. S Carolinom smo obojica tu negdje oko 67-68 soma, dakle za ~2 soma više od HP broda. Kako Iowa ima 79 soma HP-a, moraš to dignut na 80 soma.

Baš se i Cyc žalio jučer da nema razloga vozit Baltimore jer je bez aviona beskoristan. Kako su Shimakazini najveći neprijatelji CV, mislim da će vam svima bit lakše kad meni Taiho uplovi u luku.


Btw. Project R je već skoro do 8 milja. Danas navečer farmam zadnje bisere za 260. Lako moguće da ćemo već tokom tjedna dostić 10 milja...
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends

Zadnje izmijenjeno od: T}{OR. 08.02.2016. u 11:17.
T}{OR je offline   Reply With Quote