View Single Post
Staro 07.02.2016., 12:53   #1513
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
Ja sam grindao do Yamata. Frustracije do jaja. Zajeban je T9-10 kad ti da 5-6 shima sa druge strane a ti u Izumu.

Inace ako ti Yamato nije cilj, jer je skup ko svi vrazi, ne mislim na cjenu broda nego na gameplay, a ako ne vozis premium non stop mozes komotno ostat na T8, Amagi je izvrstan brod.
Ja sam sav free exp dao i uzeo Yamata, vidis mi gore statse zadnja 2 dana Izumo gameplaya, sta god napravis tvoji izgube, poraz za porazom, lova se topi, zivci se gube... jednostavno rekao jebes ovo i uzeo yamu na 50k free expa. Izumo je ostao na Hull B, Hull c sam istrazio al nisam kupio, vjerovatno bi da nisam toliko para gubio. Nisam istrazio ni veci domet nit engine upgrade. 0.8cvorova brzine nije vrijedno spomena, a topovi su iako nepouzdani da mi extra range sa extra disipacijom nije bio potreban. Itako svi imaju veci domet od tebe

Al fala kurcu, i ta muka je prosla.
Ma da.. KAd vidiš kolko košta popravak u t9-t10 izgubiš volju. Skoro pa će mi Khabarovsk biti jedini t10 brod...bar se mogu kačit sa Shimama....a i nešto je jeftiniji popravak...Amagi definitivno ostaje....Vidjet ćemo..možda poprave ekonomiju u 2 najviša tiera ali ovo je sad za gađenje...Mislim nit uz premium se u prosječnoj partiji ne ostane u plusu...pa to je sranje, baš treba bojkotirati...
Tvrdi je offline   Reply With Quote