View Single Post
Staro 13.02.2018., 09:52   #137
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor explorer 4 Pregled postova
Gpupdate nije com nego net, dakle gpupdate.net
Što se tiče domaćih portala, zanimljivo je kako su F1puls i MaxF1 često među najbržim svjetskim portalima kada su u pitanju izvještaji nakon treninga, kvalifikacija ili utrka. A očekivati insajderske vijesti od naših portala je malo glupo, odakle pare za to.
Preko zime je odrađen odličan posao, bilo je puno tekstova iz povijesti i zanimljivih tehniklalija. Treba malo prokopat, čak je i na propalom Gp1 bilo par solidnih tekstova.
Tnx, ispravio.

Nisu problem insajderske informacije. Problem je pristranost pojedinih "novinara", nepismenost, nepoznavanje engleskog... ne kažem da je to pravilo, ali par takvih članaka sam pročitao kod naših... mislim u 2014 ili 15 napisati "iduće sezone ponovno na gridu imamo Benetton Renault." I onda u nastavku teksta "zadnji naslov Benettonu donio je Fernando Alonso 2006 godine". Idite mi u qrac.

Svaka čast, možda se popravljaju, ne pratim. Ali znam da neki nisu bili u stanju copy paste translate članak sa Autosporta recimo.

A za Autosport inače pišu ljudi koji su bili radili u timovima u tehničkim segmentima i općenito ljudi koji žive F1 godinama. Niti jednog gafa godinama. A o Plus sadržaju da ne govorim kakvih tekstova iz prve ruke bude.
Našima je neko vrijeme krajnji domet bio videomontažer i premotavač kazeta koji ima svoje dečke u FOMu.
Citiraj:
Autor Gigi1 Pregled postova
Bit ce dobra honda ove god...adekvatno se bude hladila u toro rosu
Na kamionu

Sent from Mobara
Brko je offline   Reply With Quote