View Single Post
Staro 11.03.2013., 13:31   #148
RaWeN
Premium
 
RaWeN's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Croatia
Postovi: 637
Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
Meni je uvijek smiješno gledati sve te "teorije zavjere" i slične izrode. Pogotovo na temi kao što je znanost i onda dobiti u istoj temi spominjanje "Zeitgeista" koji je jednako točan kao i sadržaj koji "napada". Zašto je to tako? Iskreno, boli me briga.
Kakve teorije zavjere!? Zeitgeist nije apsolutna istina, ali ima pametnih stvari u njemu, posebno vezano za Venus Project.
Di ti vidiš zavjeru u činjenici da je profit najbitniji, bez obzira na posljedice u obliku nehumanih uvjeta u kojem životinje žive, posljedica za okoliš, zdravlja ljudi itd.
Zdrav razum prepoznaje da tu nešto ne štima i da treba uvest reda u postojeći sustav.
Idealan sustav bi bio kao Venus Project gdje nema novca, poticaj za rad se dobiva u obliku zadovoljstva koje osjećaš kad pridoneseš društvu, roboti rade sve repetetivne poslove, a ljudi su tu da smišljaju nova rješenja i guraju tehnologiju naprijed.
Šta je najtragičnije to je izvedivo sa današnjom tehnologijom i znanjem, ali fuck logic, neka i dalje ljudi crkavaju od gladi.

Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
Za životinje me boli. Taj neki lažni moral je sve stvar kulture u kojoj živiš te navike da meso koje kupuješ više ni ne vidiš kod mesara (dosta ljudi) kako ga reže nego je lijepo zapakirano u dućanu. Da li svinja ima DNA, ima. Da li kukac ima DNA, ima. Da li drvće ima DNA? Ima. Gdje je granica što je prihvatljivo ubijati, u kojoj količini i u kojim uvjetima? Tak svejedno. Osoba kojoj je stalo će kupovati samo sa sela, neće uopće jesti meso ili koji već vrag. Osobu koja voli zlostavljati životinje treba zatvoriti, ali ne zbog životinja nego zbog toga što je to simptomatično ostalim problemima.
Granice su ponekad mutne, ali tebi je OK kad male praščiće ubijaju mlaćenjem od zid ili kad im naživo čupaju testise i rep?
Svinje su jedne od najinteligentnijih životinja i osjećaju bol kao i mi.

Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
Treba baciti nuklearku na sjevernu koreju, irak, iran i sve slične i fino krenuti normalno svijet posložiti :P hehe (dosta?) :P
Eto šta radi propaganda, ti misliš da su svi ljudi koji dolaze iz Irana i Iraka teroristi koji nose kalašnjikove u rukama!? Za Sjevernu Koreju se slažem.
Nemoš znat situaciju u nekoj zemlji ako ne živiš u njoj, mediji daju 1% stvarne slike koja se tamo dešava.


Dosta star video u kojem lik prezentira svoja istraživanja o izlječenju starenja možda čak i za našeg životnog vijeka. Epic beard.

RaWeN je offline   Reply With Quote